Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii

Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii

Firma Olympus zaprasza na interaktywną wystawę Perspective Playground w Kolonii
Źródło zdjęć: © © Olympus / [Facebook](https://www.facebook.com/OlympusDACH/)
Mikołaj Rożek
14.09.2016 12:54, aktualizacja: 26.07.2022 18:52

Perspective Playground to multimedialna i interaktywna wystawa instalacji artystycznych, zorganizowana przez firmę Olympus. Uczestnicy mogą na czas zwiedzania wypożyczyć całkowicie za darmo modele bezlusterkowców OM-D. Impreza odbywa się w Kolonii, przy okazji targów Photokina 2016.

W dniach od 16 września do 9 października 2016 firma Olympus organizuje interaktywną atrakcję dla wszystkich miłośników sztuki. Wystawa Perspective Playground została spadkobiercą wcześniejszego Photography Playground. Przez kilka dni w czasie targów Photokina 2016 wszyscy uczestnicy będą mogli zwiedzić instalacje przygotowane przez międzynarodowych artystów.

420747824175798088
© © [Numen/For Use](http://www.numen.eu/installations/tube/innsbruck/)

Wśród tegorocznych wykonawców zobaczymy m.in. kolektyw Numen/For Use z instalacją o nazwie Tube Cologne, gdzie można chodzić wewnątrz zawieszonych w powietrzu tuneli zrobionych z siatki zabezpieczającej. Zobaczymy także grupę audiowizualną Humantic i ich projekt o nazwie EyeCatcher, który łączy nowoczesną technologię z pięknem ludzkiego oka. Ochotnicy będą mogli podejść do specjalnego urządzenia, które fotografuje siatkówkę, a potem wyświetla obraz w dużym rozmiarze. Ponadto zobaczymy japońskiego artystę Harukę Kojin z instalacją Contact Lens. Martin Butler, zajmujący się w swojej sztuce iluzjami optycznymi, zaprezentuje projekt ø, natomiast kolektyw animatorów schnellebuntebilder przygotował projekt Fantastic Voyage.

Olympus Perspective Playground

Wszystkie te atrakcje zobaczycie w magazynach znajdujących się w dzielnicy Carlswerk w Kolonii. Wstęp jest bezpłatny, a na czas zwiedzania każdy uczestnik będzie mógł za darmo wypożyczyć bezlusterkowce Olympus z serii OM-D lub PEN, a także obiektywy Zuiko. Dodatkowo na pamiątkę będzie można zatrzymać kartę pamięci z wydarzenia.

420747824176060232
© © Alex & Liane / [Olympus Perspective Playground](http://m.fotoblogia.pl/alexandlianecce2cd1ea56bfd216e7.jpg)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)