Jak robić zdjęcia z lampą błyskową? Zobacz darmowy i bardzo rozbudowany kurs

Jak robić zdjęcia z lampą błyskową? Zobacz darmowy i bardzo rozbudowany kurs08.04.2022 10:22
Jak robić zdjęcia z lampą błyskową? Zobacz darmowy i bardzo rozbudowany kurs

Ten filmik od razu możecie dodać do ulubionych i wrócić do niego w wolnej chwili, bo warto. Jeśli zastanawiacie się, jak zacząć robić zdjęcia z lampą błyskową, to to nagranie rozwieje wasze wątpliwości.

Fotografowanie przy wykorzystaniu lampy błyskowej to nie tylko alternatywa dla światła dziennego, ale możliwość stworzenia warunków, jakie w naturze nie mają prawa istnieć. Odpowiednio wykorzystanie oświetlenie błyskowe pozwala zbudować dowolny nastrój, a charakter światła może wydobyć lub ukryć to, co chcemy przedstawić.

Wieli początkujących fotografów zastanawia się, jak robić zdjęcia portretowe przy wykorzystaniu jednej lampy błyskowej. W pierwszym kontakcie z urządzeniem można poczuć się zakłopotanym, ale jest to prostsze, niż mogłoby się wydawać. Na dodatek do zbudowania domowego studia fotograficznego nie trzeba mieszkać w willi. Można fotografować w małym pomieszczeniu, które posłuży za przyjemne studio.

Flash Photography for Portraits Crash Course 2022

Fotograf Ed Verosky nagrał 1,5-godzinny film i zamieścił go za darmo w internecie. W materiale artysta tłumaczy, jakie są rodzaje lamp błyskowych, czym są modyfikatory, jak je ustawiać, czym jest światło rysujące i odpowiada na mnóstwo innych pytań.

Film jest nagrany w języku angielskim, ale klikając na pierwszą z brzegu ikonkę w zbiorze po prawej stronie włączycie napisy. Ikonka koła zębatego pozwoli wam ustawić język na automatyczne tłumaczenie, dzięki czemu pojawią się napisy po polsku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)