Jego rodzice już wiedzą, że zostanie fotografem. Ten chłopiec kocha aparaty

Jego rodzice już wiedzą, że zostanie fotografem. Ten chłopiec kocha aparaty

Jego rodzice już wiedzą, że zostanie fotografem. Ten chłopiec kocha aparaty
Marcin Watemborski
17.04.2020 12:43, aktualizacja: 26.07.2022 14:55

Jeśli macie dzieci, wiecie doskonale, co sprawia im radość. Rodzice tego chłopca już wiedzą, w którym kierunku będzie rozwijała się ich pociecha. Ich synek nie może się przestać śmiać za każdym razem, gdy słyszy dźwięk aparatu. To naprawdę urocze!

Jason Rouch Jr jest miłośnikiem fotografii i tatą. Za każdym razem, gdy mężczyzna jedzie z rodziną na wycieczką, ma przy sobie aparat. Piękno Alaski jest bogate w przepiękne krajobrazy i cudowne okazy dzikiej przyrody, więc grzechem by było nie zrobić kilki zdjęć.

Gdy jednak dumny tata przymierza się do fotografowania i zaczyna działać, jego nie może przestać się patrzyć na Nikona D7000 ojca, a gdy usłyszy dźwięk migawki zaczyna się rozkosznie śmiać. Jego przyszłość jest już chyba przesądzona. Pewnie za kilka lat sam złapie za aparat i pójdzie w ślady taty.

Boy Laughs Uncontrollably at Shutter Sound || ViralHog

Dobrze jest zaszczepiać w małych dzieciach pasję, tym bardziej, jeśli to pasja fotograficzna oczywiście. Należy jednak obserwować malucha i zwracać uwagę na to, czy nowe zajęcie mu się podoba, czy też nie. Z czasem może warto będzie kupić mu aparat, jak Sony A6100, Fujifilm X-T30 czy coś podobnego, by mógł się rozwijać. Trzeba pamietać jednak, że dzieci szybko tracą zainteresowania różnymi rzeczami, więc przy zakupie sprzętu fotograficznego - myślcie też troszkę o sobie. W "najgorszym" wypadku aparat przejdzie na was.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)