Już w marcu możemy zobaczyć DJI Mavic Pro II. Czy w dronie znajdzie się coś wyjątkowego?

Już w marcu możemy zobaczyć DJI Mavic Pro II. Czy w dronie znajdzie się coś wyjątkowego?06.02.2018 10:31
Już w marcu możemy zobaczyć DJI Mavic Pro II. Czy w dronie znajdzie się coś wyjątkowego?
Marcin Falana

Niedawno firma DJI zaprezentowała swoje nowe dziecko - DJI Mavic Air, a już za miesiąc możemy być świadkami kolejnej premiery. Co zmieni DJI Mavic Pro II?

Jeszcze dobrze nie nacieszyliśmy się Mavikiem Air, a zapowiada się, że już wkrótce zobaczymy drugą wersję drona Mavic Pro. Największą nowinką ma być dużo większa, bo 1-calowa matryca, podobna do tej zastosowanej w Phantomie 4 Pro. Poza tym Mavic Pro II ma oferować lepszą baterię, na której można będzie latać nawet 35 minut. Dron ma być wyposażony w dodatkowe czujniki z tyłu, a według serwisu DRN już jest w produkcji więc możemy się spodziewać premiery lada chwila.

421296782233065288

Zapowiada się składany dron z profesjonalnymi aspiracjami. 1-calowa matryca, nawet jeśli będzie to ta sama konstrukcja co w Phantomie 4 Pro, obiecuje lepsze osiągi zarówno na wyższych czułościach, jak i pod względem dynamiki i szczegółowości obrazu. Pojemność baterii ma wzrosnąć z 3830 mAh do 4820 mAh, więc będzie większa i cięższa, gdy dodamy do tego większą matrycę to otrzymamy możliwość lotu dłuższego od Mavicka Pro Platinum o 5 minut.

DJI Mavic Pro II ma pojawić się już na początku marca, to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy przymierzali się do Mavicka Pro albo Air, ale chcieli lepszej jakości obrazu. Znając DJI w nowym dronie powinniśmy zobaczyć jeszcze kilka nowinek.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)