Kristina Makeeva odwiedziła Kenię, by pokazać jej piękno przez zdjęcia mody

Kristina Makeeva odwiedziła Kenię, by pokazać jej piękno przez zdjęcia mody

Kristina Makeeva odwiedziła Kenię, by pokazać jej piękno przez zdjęcia mody
Źródło zdjęć: © © Kristina Makeeva / [Instagram](https://www.instagram.com/hobopeeba/)
Marcin Watemborski
21.01.2020 11:27, aktualizacja: 21.01.2020 12:27

O bajkowej twórczości Kristiny Makeevy pisaliśmy już kilkukrotnie. Ta artystka słynie z robienia zdjęć w pięknych okolicznościach przyrody oraz zwiewnych sukniach. Tym razem fotografka wybrała się do Kenii, by zobaczyć piękno flamingów. Oczywiście na ptakach się nie skończyło.

Kristina Makeeva pisze bajki za pomocą aparatu fotograficznego. Jej kadry są żywe, kolorowe i po prostu piękne. Patrząc na każde zdjęcia można dopowiedzieć sobie historię w głowie. Nowa seria Kristiny przenosi odbiorcę do malowniczej Kenii, gdzie artystka pojechała zrealizować jedno ze sowich największych marzeń – zobaczyć flamingi.

Kenia charakteryzuje się różnorodnością przyrody. Jednym z najpiękniejszych okazów w naturze są flamingi, które swoimi różowymi i białymi piórami przyozdabiają zbiorniki wodne. Widok stada tych ptaków wprawia w osłupienie. Jeśli myślicie, że flamingi zostały sklonowanie w Photoshopie, jesteście w błędzie. Ich po prostu jest aż tak dużo!

Na zdjęciach Kristiny pojawiły się również inne piękne zwierzęta – żyrafy, zebry, antylopy, strusie. Nie zabrakło również charakterystycznej ludności – Masajów. Podczas swojej podróży fotografka poznała Stacey Michuki, miss Kenii, która chętnie pozowała jej do zdjęć pokazujących jej afrykańską przygodę. Trzeba przyznać, że w kreacjach Cacdemone Swim wyglądała pięknie.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie artystki.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)