Marka Tenba coraz popularniejsza w Polsce. Właśnie ruszyła ich nowa strona

Marka Tenba coraz popularniejsza w Polsce. Właśnie ruszyła ich nowa strona

Torba Tenba DNA 11 w ogrodzie Magdy Wasiczek.
Torba Tenba DNA 11 w ogrodzie Magdy Wasiczek.
Źródło zdjęć: © © Magda Wasiczek
Redakcja Fotoblogia.pl
22.09.2017 14:41, aktualizacja: 26.07.2022 18:20

Marka Tenba zaprezentowała nową stronę internetową www.tenba.pl, przygotowaną z myślą o polskich konsumentach. Na stronie można m.in. obejrzeć ofertę produktową oraz sprawdzić w których sklepach fotograficznych dostępne są produkty Tenba.

Tenba to amerykańska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją profesjonalnych toreb, plecaków oraz walizek do ochrony i bezpiecznego transportu cennego sprzętu fotograficznego. Marka istnieje od 1977 roku i dosyć szybko zyskała uznanie fotografów na całym świecie . W USA jest nawet liderem rynku, a i w Polsce staje coraz bardziej popularna. Z ich produktów zaczyna korzystać coraz więcej fotografów w naszym kraju, jak np. Magda Wasiczek, Karol Nienartowicz czy Mikołaj Nowacki.

Obraz

Hasłem przewodnim marki Tenba jest bezkompromisowość, co tłumaczy się tym, że marka nie idzie na żadne kompromisy w kwestii jakości materiałów czy wykonania swoich produktów. W myśl tej zasady wszystkie produkty Tenba ma cechować wysoka jakość oraz bardzo długi czas użytkowania.

Marka Tenba w Polsce jest reprezentowana przez firmę CSI. Dystrybutor działa bardzo sprawnie i właśnie ruszył z promocją nowej strony internetowej w języku polskim. Znajdziecie tam nie tylko opisy i zdjęcia toreb i plecaków fotograficznych ich marki, ale również ofertę walizek transportowych dedykowanych pod transport konkretnych urządzeń – np. monitorów EIZO czy komputerów iMac, pokrowce, wkłady fotograficzne i akcesoria. Więcej informacji na www.tenba.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)