Nadchodzi Sony A7S III - potężny bezlusterkowiec do filmowania

Nadchodzi Sony A7S III - potężny bezlusterkowiec do filmowania

Sony A7 II
Sony A7 II
Źródło zdjęć: © © JK
Marcin Falana
13.10.2017 16:44, aktualizacja: 26.07.2022 18:18

Najprawdopodobniej Sony A7S III, albo A9S zostanie zaprezentowany już 18 października. Zapowiada się nowy, pełnoklatkowy bezlusterkowiec do filmowania i wysokich czułości ISO.

Serwis Sony Alpha Rumors, pęka w szwach od ostatnich przecieków na temat zbliżającej się premiery Sony. Zapowiada się, że już wkrótce bo 18 października (+/- jeden dzień) powinniśmy zobaczyć kolejną ciekawą, pełnoklatkową premierę od Sony.

Najprawdopodobniej nowy aparat będzie się nazywał Sony A7S III, albo A9S i jak przystało na tę serię aparatów będzie się charakteryzował mniejszą rozdzielczością, lepszymi osiągami na wyższych czułościach ISO oraz rozbudowanymi funkcjami wideo, które mają konkurować nawet z Panasonikiem GH5.

Pogłoski mówią też o tym, że nowy aparat będzie wyposażony w ten sam system AF z modelu A9, który zebrał bardzo pozytywne opinie środowiska fotograficznego. Aparat nie będzie oczywiście oferował 20 kl./s jak A9, ma to być w końcu produkt do innych zastosowań. Już wkrótce przekonamy się czy będzie to Sony A7S III, albo A9S, a może pojawi się Sony A7 III, czyli następna najbardziej przystępnego modelu A7 II, który jest na rynku już od 2014 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)