Niechciane obiekty na filmie? Po aktualizacji Adobe After Effects to nie problem

Niechciane obiekty na filmie? Po aktualizacji Adobe After Effects to nie problem

Niechciane obiekty na filmie? Po aktualizacji Adobe After Effects to nie problem
Monika Homan
04.04.2019 09:41, aktualizacja: 26.07.2022 15:52

Prawdziwa magia! Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości to narzędzie, które pozwoli wam "zniknąć" niechciane elementy na filmie. Od teraz obróbka wideo w Adobe After Effects wkracza na nowy poziom.

Na targach NAB 2019 firma Adobe zaprezentowała najnowsze wersje swoich programów do edycji wideo: After Effects, Premiere Pro, Audition i Character Animator.

Najbardziej wyczekiwana zmiana to funkcja Wypełnienia z uwzględnieniem zawartości (Content Aware Fill) w Adobe After Effects. W Photoshopie ta funkcja jest dostępna od dawna, a po ostatnim jej ulepszeniu potrafi zdziałać cuda. Pozwala z łatwością pozbyć się ze zdjęcia niechcianych elementów.

How to Use Content Aware Fill in After Effects | Adobe Creative Cloud

W przypadku wideo taka funkcja musi być zdecydowanie bardziej zaawansowana, a już dla zdjęć poziom jej złożoności nie był niski. Ale nareszcie jest - w Adobe After Effects 16.1. Zobaczcie, jak świetnie sobie radzi.

New Content Aware Fill Tool in Adobe After Effects CC (How to remove objects from video)

Poza Wypełnieniem z uwzględnieniam zawartości Adobe wprowadziło do After Effects jeszcze kilka poprawek. Udoskonalony został edytor ekspresji, zoptymalizowana praca interfejsu, uproszczone przełączanie pomiędzy przyciskami Motion Blur i Frame Blending a funkcje Change Color i Roughen Edges otrzymały wsparcie procesora graficznego.

How to remove objects in videos with Content-Aware Fill in Adobe After Effects

Zaktualizowane zostały też pozostałe programy Adobe do obróbki wideo. Pełną listę zmian znajdziecie na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)