Niechciane obiekty na filmie? Po aktualizacji Adobe After Effects to nie problem

Niechciane obiekty na filmie? Po aktualizacji Adobe After Effects to nie problem
Monika Homan

04.04.2019 09:41, aktual.: 26.07.2022 15:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prawdziwa magia! Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości to narzędzie, które pozwoli wam "zniknąć" niechciane elementy na filmie. Od teraz obróbka wideo w Adobe After Effects wkracza na nowy poziom.

Na targach NAB 2019 firma Adobe zaprezentowała najnowsze wersje swoich programów do edycji wideo: After Effects, Premiere Pro, Audition i Character Animator.

Najbardziej wyczekiwana zmiana to funkcja Wypełnienia z uwzględnieniem zawartości (Content Aware Fill) w Adobe After Effects. W Photoshopie ta funkcja jest dostępna od dawna, a po ostatnim jej ulepszeniu potrafi zdziałać cuda. Pozwala z łatwością pozbyć się ze zdjęcia niechcianych elementów.

How to Use Content Aware Fill in After Effects | Adobe Creative Cloud

W przypadku wideo taka funkcja musi być zdecydowanie bardziej zaawansowana, a już dla zdjęć poziom jej złożoności nie był niski. Ale nareszcie jest - w Adobe After Effects 16.1. Zobaczcie, jak świetnie sobie radzi.

New Content Aware Fill Tool in Adobe After Effects CC (How to remove objects from video)

Poza Wypełnieniem z uwzględnieniam zawartości Adobe wprowadziło do After Effects jeszcze kilka poprawek. Udoskonalony został edytor ekspresji, zoptymalizowana praca interfejsu, uproszczone przełączanie pomiędzy przyciskami Motion Blur i Frame Blending a funkcje Change Color i Roughen Edges otrzymały wsparcie procesora graficznego.

How to remove objects in videos with Content-Aware Fill in Adobe After Effects

Zaktualizowane zostały też pozostałe programy Adobe do obróbki wideo. Pełną listę zmian znajdziecie na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)