Ogromna odwaga na nagraniu. Kobieta broniła swoje psy przed niedźwiedziem

Ogromna odwaga na nagraniu. Kobieta broniła swoje psy przed niedźwiedziem02.06.2021 07:19
Ogromna odwaga na nagraniu. Kobieta broniła swoje psy przed niedźwiedziem

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ten filmik pokazuje, że ta relacja nie jest tyko jednostronna. Pewna kobieta uratowała swoje czworonogi przed niedźwiedziem, który wszedł na jej posesję.

Widzieliśmy już przykład tego, jak niedźwiedź pogonił turystkę, czy też kobietę, która zamarła w bezruchu i zrobiła sobie selfie z miśkiem. Ten filmik natomiast pokazuje ogromną odwagę i bezwarunkową miłość do zwierząt.

Na nagraniu zobaczymy niedźwiedzice z małymi, która w biały dzień chodzi po ceglanym murze. W pewnym momencie zainteresowały się nią psy, które od razu podbiegły, by przegonić intruza. Zwierzę nie zamierzało się oddalić, a co więcej – zaczęło machać potężną łapą przed psami. Jeden z nich był psem pomocnikiem matki bohaterki filmu.

Woman pushes huge bear off a wall to protect her dogs

Wtem pojawia się ona – 17-letnia Hailey Morinico, właścicielka psów. Wydaje się, że dziewczyna niewiele myśląc przeszła do szarży i… strąciła niedźwiedzicę! Wyobraźcie sobie, jak bardzo musiało być zmieszane to potężne zwierzę. Warto zauważyć, że było to dodatkowo niebezpieczne ze względu na młode niedźwiadki. Na szczęście wszystko skończył się dobrze – zarówno psy, jak i kobieta uciekli, zostawiając miśka w tyle.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)