Photoshop na iPady w wersji beta. Zapisz się do testów

Photoshop na iPady w wersji beta. Zapisz się do testów

Photoshop na iPady w wersji beta. Zapisz się do testów
Marcin Watemborski
15.05.2019 08:54, aktualizacja: 26.07.2022 15:49

Na konferencji Adobe MAX w październiku 2018 roku, firma zapowiedziała wprowadzenie Photoshopa CC na iPady. Pełna wersja aplikacji, zamiast Photoshop Express, będzie rewolucją dla wielu grafików, fotografów i innych artystów. Producent oprogramowania zaczął rozsyłać użytkownikom zaproszenia do testowania wersji beta.

Adobe Photoshop CC jest codziennym narzędziem pracy tysięcy fotografów, grafików i innych artystów wizualnych. Wykorzystanie iPada do obróbki zdjęć mogłoby być naprawdę wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy wszystko pracuje w tym samym, znanym nam środowisku. Firma Adobe wychodzi naprzeciw wymaganiom użytkowników i rozpoczyna testy wersji beta Photoishopa CC na tablety Apple.

Póki co, jedynym dostępnym produktem tego typu jest Photoshop Express, ale wiele mu brakuje. Nie można o nim myśleć w kontekście profesjonalnej pracy. Adobe Photoshop CC ma być najbardziej zaawansowanym edytorem grafiki, który kiedykolwiek pojawił się na iOS. Będzie wspierał pracę na wielu warstwach w formacie PSD, a w interfejsie znajdziemy wszystkie znane narzędzia, filtry, maski i wyrównania. Ogromną zaletą jest również synchronizacja między wszystkimi urządzeniami za pośrednictwem chmury Creative Cloud.

Za pośrednictwem specjalnego formularza możecie zapisać się na listę testerów Adobe Photoshop CC w wersji na iPada. Producent wysyła zaproszenia do testowania tylko tym osobom, które wyraziły zainteresowanie nadchodzącym programem.

Szczerze jestem ciekawy, jak będzie to wyglądało. Najmocniej zastanawia mnie kwestia wydajności programu. Jeśli ma on być pełnoprawnym Photoshopem, to zastanawiające jest to, jak poradzi sobie z wielowarstwowymi plikami o dużej rozdzielczości. Czasem zdarza się tak, że komputery o dość dużej mocy obliczeniowej nie dają rady, a tablet by miał? Czekam z niecierpliwością na pierwsze opinie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)