Ponad 1100 kursów fotograficznych udostępnionych za darmo

Ponad 1100 kursów fotograficznych udostępnionych za darmo
Marcin Watemborski

25.03.2020 06:54, aktual.: 25.03.2020 07:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykańskie Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów (PPA) dołącza do organizacji, które udostępniają za darmo swoje zasoby. Przez najbliższe 2 tygodnie będziecie mogli korzystać z ponad 1100 kursów on-line kompletnie za darmo!

Jestem pod wrażeniem firm, które patrzą na fotografów przychylnym okiem w okresie pandemii, masowej kwarantanny i izolacji. Niedawno Adobe udostępniło cały pakiet Creative Cloud za darmo na 2 miesiące, a w ich ślad poszła firma Affinity, która pozwala na bezpłatne użytkowanie 3 programów przez 3 miesiące oraz 50-procentową zniżkę.

Zanim jednak usiądziemy do obróbki zdjęć, warto wiedzieć, jak je zrobić. Tutaj z pomocą przychodzi Amerykańskie Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów (Professional Photographers of America), które na Twitterze ogłosiło udostepnienie na 2 tygodnie swoich wszystkich kursów kompletnie za darmo.

By otrzymać dostęp do bezpłatnych kursów PPA, musicie w pierwszej kolejności założyć darmowe konto na stronie internetowej. Nie ma konieczności autoryzacji profilu ani uiszczania żadnych opłat. Po zalogowaniu będziecie mogli korzystać z materiałów edukacyjnych na stronie internetowej PPA.

Oczywiście są one w języku angielskim, ale tutaj z pomocą przyjdzie opcja automatycznego tłumaczenia stron internetowych w przeglądarkach. Jeśli chodzi o materiały mówione, w tym filmy – niestety nie da się ich przetłumaczyć i jesteście zdani na swoją znajomość języka angielskiego, ale nie bójcie się – większość kursów jest wyjaśniana krok po kroku i nawet podstawowy poziom angielskiego umożliwi wam zrozumienie omawianych zagadnień.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)