Ponad 1100 kursów fotograficznych udostępnionych za darmo

Ponad 1100 kursów fotograficznych udostępnionych za darmo

Ponad 1100 kursów fotograficznych udostępnionych za darmo
Marcin Watemborski
25.03.2020 06:54, aktualizacja: 25.03.2020 07:54

Amerykańskie Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów (PPA) dołącza do organizacji, które udostępniają za darmo swoje zasoby. Przez najbliższe 2 tygodnie będziecie mogli korzystać z ponad 1100 kursów on-line kompletnie za darmo!

Jestem pod wrażeniem firm, które patrzą na fotografów przychylnym okiem w okresie pandemii, masowej kwarantanny i izolacji. Niedawno Adobe udostępniło cały pakiet Creative Cloud za darmo na 2 miesiące, a w ich ślad poszła firma Affinity, która pozwala na bezpłatne użytkowanie 3 programów przez 3 miesiące oraz 50-procentową zniżkę.

Zanim jednak usiądziemy do obróbki zdjęć, warto wiedzieć, jak je zrobić. Tutaj z pomocą przychodzi Amerykańskie Stowarzyszenie Profesjonalnych Fotografów (Professional Photographers of America), które na Twitterze ogłosiło udostepnienie na 2 tygodnie swoich wszystkich kursów kompletnie za darmo.

By otrzymać dostęp do bezpłatnych kursów PPA, musicie w pierwszej kolejności założyć darmowe konto na stronie internetowej. Nie ma konieczności autoryzacji profilu ani uiszczania żadnych opłat. Po zalogowaniu będziecie mogli korzystać z materiałów edukacyjnych na stronie internetowej PPA.

Oczywiście są one w języku angielskim, ale tutaj z pomocą przyjdzie opcja automatycznego tłumaczenia stron internetowych w przeglądarkach. Jeśli chodzi o materiały mówione, w tym filmy – niestety nie da się ich przetłumaczyć i jesteście zdani na swoją znajomość języka angielskiego, ale nie bójcie się – większość kursów jest wyjaśniana krok po kroku i nawet podstawowy poziom angielskiego umożliwi wam zrozumienie omawianych zagadnień.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)