Brooklyn Beckham nie daje rady na stażu u Rankina. Brakuje mu podstaw

Brooklyn Beckham nie daje rady na stażu u Rankina. Brakuje mu podstaw

Brooklyn Beckham nie daje rady na stażu u Rankina. Brakuje mu podstaw
Kasia Piotrowska
11.07.2019 11:51, aktualizacja: 26.07.2022 15:44

Syn Victorii i Davida Beckhama ma trudności podczas ekskluzywnego stażu u Rankina. Fotograf wyznał prasie, że młody adept radzi sobie tragicznie i ma braki z podstaw fotografii. Z drugiej strony - czego można było się spodziewać po synu gwiazd...?

Nie pierwszy raz, kiedy synowi znanego piłkarza jest wytykany brak talentu. Chłopak zirytował środowisko, gdy otrzymał zlecenie na kampanię Burberry.

Efekty tej sesji podważyły kompetencje młodego "artysty". W przypadku tak znanego nazwiska nie trudno o spekulacje, że to nie umiejętności, a sława zadecydowały o zdobyciu zlecenia. Wydany w 2017 roku album fotograficzny "What I See" także nie zyskał aprobaty środowiska.

Teraz kolejne ziarnko do tej historii dołożył Rankin. Brytyjski magazyn “The Sun” twierdzi, że Beckham zostaje w tyle za pozostałymi uczestnikami stażu pod przewodnictwem renomowanego fotografa. Brooklyn ma problemy z ustawieniem światła do sesji i z podstawowymi umiejętnościami fotograficznymi. Na jego korzyść przemawia entuzjazm, którym stara się nadrobić braki.

Wszyscy wiedzieli, że prace Brooklyna trzeba było podkręcać, ale nikt nie wiedział, że brakuje mu podstawowej wiedzy. Ma braki w wielu aspektach.

Nie każdy musi być od razu dobry we wszystkim, a Brooklyn Beckham na pewno ma jeszcze czas, żeby nauczyć się fotografować. Pierwszą lekcją mogłaby być dla niego lekcja pokory. Na wielkie kampanie przyjdzie jeszcze czas.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)