Sony A7S III a może Sony A9 II? Nowy bezlusterkowiec od Sony to kwestia czasu

Sony A7S III a może Sony A9 II? Nowy bezlusterkowiec od Sony to kwestia czasu

Sony A7S III a może Sony A9 II? Nowy bezlusterkowiec od Sony to kwestia czasu
Justyna Kocur-Czarny
03.09.2019 08:39, aktualizacja: 26.07.2022 15:39

Jesteśmy świeżo po premierze Sony A6100 i Sony A6600, a już krążą pogłoski o premierze kolejnego korpusu. Czy będzie to kolejny pełnoklatkowy bezlusterkowiec z popularnej serii A9 czy raczej nowa pozycja z linii S?

Dwa miesiące temu pojawił się Sony A7R IV z rekordową 61-megapikselową matrycą. W zeszłym tygodniu recenzowaliśmy dla was prosto z Kopenhagi A6600, gdzie zaprezentowano także A6100. Tymczasem Sony Rumors spekuluje, że kolejny model zobaczymy już w niedalekiej przyszłości.

Tajemniczy WW942051 ze strony Nokishita będzie prawdopodobnie pełnoklatkowym bezlusterkowcem. Póki co flagowcem pozostaje Sony A9, przeznaczony dla profesjonalistów. Jego premiera miała miejsce niespełna dwa lata temu. Ciekawe jakie ulepszenia wprowadziłby producent, gdyby zdecydował się na wypuszczenie Sony A9 II jeszcze w tym roku.

Innym typem jest wprowadzenie nowego korpusu do linii S, której ostatnim przedstawicielem jest Sony A7S II. Wyróżniający się wysokim ISO i bogatymi możliwościami aparat, zyskał popularność głównie wśród osób zainteresowanych filmowaniem.

Biorąc pod uwagę, że A6100 oraz A6600 zostały wyposażone w matryce APS-C, spodziewamy się czegoś nowego w segmencie pełnoklatkowców. Jak tylko te informacje się potwierdzą, na pewno damy wam o tym znać.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)