Sony zajawia nowy aparat. Co zobaczymy 26 stycznia?

Sony zajawia nowy aparat. Co zobaczymy 26 stycznia?
Marcin Watemborski

22.01.2021 09:02, aktual.: 22.01.2021 10:02

Proszę państwa, robi się gorąco. Pod koniec stycznia 2021 roku zobaczymy nowy aparat Sony – to pewne. Na pewno nie będzie to nic małego, skoro na grafikach pojawia się logo „Alpha”. Nasze podejrzenia idą w kilku kierunkach.

W mediach społecznościowych pojawiły się grafiki promocyjne Sony z informacją z krótkim opisem w wolnym tłumaczeniu oznaczającym: "ten dotychczas niewidziany". Miłośnicy bezlusterkowych systemów Sony oczekują od dłuższego czasu następcy podstawowej pełnej klatki – Sony A7 III. Czy zobaczymy Sony A7 IV? Nie wiadomo. Czy będzie to Sony A9 III? Również brak danych.

Patrząc na to, że Sony pisz o "tym niewidzianym", może być to kompletnie nowy bezlusterkowiec. Skoro linie Sony A7 oraz Sony A9 są już znane, znaczy, że je widzieliśmy. Sony A7C było pewnym novum jako najmniejszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec.

Product Announcement Alpha 1 | Sony | α [Subtitle available in 22 languages]

Przyznam szczerze, że biorąc pod uwagę zajawianie potężnego drona Airpeak, podejrzewam, że możemy zobaczyć bezlusterkowca, który nie będzie miał wizjera elektronicznego lub będzie on doczepiany modułowo. Takie rozwiązanie mogłoby sprawdzić się przy pracy z dronem.

Premiera nowego sprzętu odbędzie się 26 tycznia 2021 roku, o godzinie 16:00 czasu środkowoeuropejskiego na kanale YouTube Sony.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)