#SOSIndie: Polska Misja Medyczna organizuje aukcję zdjęć. Zbierają na pomoc Indiom

#SOSIndie: Polska Misja Medyczna organizuje aukcję zdjęć. Zbierają na pomoc Indiom

#SOSIndie: Polska Misja Medyczna organizuje aukcję zdjęć. Zbierają na pomoc Indiom
Źródło zdjęć: © © Mariusz Janiszewski
Marcin Watemborski
17.05.2021 07:31, aktualizacja: 06.03.2024 22:29

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zbiera okrutnie żniwo w Indiach. Zachorowało tam już około 25 milionów ludzi, a służba zdrowia nie wytrzymuje naporu. Jednym z pomysłów Polskiej Misji Medycznej na pomoc, jest zorganizowanie aukcji fotografii znanych polskich artystów, w tym Tomasza Tomaszewskiego czy Wojciecha Grzędzińskiego.

Na charytatywnej aukcji Polskiej Misji Medycznej znalazło się 41 zdjęć wykonanych przez Polaków w Indiach. Całość środków ze sprzedaży zostanie przeznaczona na zakup koncentratorów tlenu i wysłanie ich do północnych stanów w Indiach, gdzie sytuacja epidemiczna jest druzgocąca.

Akcja #SOSIndie trwa do 23 maja 2021 rok. Na Allegro zostały wystawione pojedyncze aukcje kolekcjonerskich zdjęć. Cena wywoławcza każdego z nich to 100 złotych. Znajdziemy tam prace następujących artystów:

Obraz
© © Maciej Dakowicz

Jeśli chcecie wpłacić datek na rzecz akcji, możecie to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, Facebooka lub przekazując darowiznę na numer konta Polskiej Misji Medycznej z dopiskiem INDIE: 62 1240 2294 1111 0000 3718 5444.

Obraz
© © Maciej Jeziorek
Obraz
© © Maciej Dakowicz
Obraz
© © Marcin Jamkowski
Obraz
© © Marek Arcimowicz
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)