Ta starsza para podbija Instagram. Tworzą stylizacje z ubrań znalezionych w pralni

Ta starsza para podbija Instagram. Tworzą stylizacje z ubrań znalezionych w pralni

Ta starsza para podbija Instagram. Tworzą stylizacje z ubrań znalezionych w pralni
Źródło zdjęć: © fot. instagram.com/wantshowasyoung/
Klaudia Stawska
04.08.2020 07:51, aktualizacja: 26.07.2022 14:48

Para seniorów z Tajwanu wpadła na pomysł, jak zwalczyć nudę spowodowaną monotonią w czasie pandemii. Po tym, jak zaczęli realizować modowe sesje zdjęciowe, wykorzystując ubrania pozostawione przez innych w pralni, ich profil na Instagramie zaczęło obserwować kilkaset tysięcy osób.

Małżonkowie Chang Wan-ji (83 lat) i Hsu Sho-er (84 lat) są właścicielami pralni Wansho na Tajwanie. Przez lata udało im się zebrać liczne ubrania, których klienci nigdy nie odebrali. Przez cały ten czas odzież zalegała w ich domu, ale by przerwać rutynę spowodowaną przez pandemię COVID-19, 31-letni wnuczek Reef Chang zaproponował im wykorzystanie ubrań w sesjach zdjęciowych.

Jak widać, para zareagowała na pomysł bardzo entuzjastycznie, a zdjęcia pokazują, że przy ich realizacji małżeństwo naprawdę świetnie się bawiło. Stylizacje, w których małżonkowie występują, są kolorowe, pełne energii i z pewnością sprawdziłyby się na niejednym wybiegu.

Kilka postów na Instaramie wystarczyło, by przyciągnąć uwagę New York Timesa, który przygotował artykuł o parze. Po nim małżeństwo zyskało ogromną popularność na Instagramie. W momencie pisania artykułu para ma już ponad 611 tys. obserwujących. Znajdziecie ich pod nickiem @wantshowasyoung.

  • Nie miałem pojęcia, że ​​tak wielu obcokrajowców zainteresuje się moimi dziadkami - wyraził zaskoczenie Chang w rozmowie z Timesem. - Nie mieli nic do roboty. Widziałem, jak byli znudzeni i chcieli po prostu rozjaśnić swoje życie.

Dziadkowie również doceniają wsparcie Changa i w rozmowie z Timesem bardzo pochlebnie wyrazili się o jego pomyśle. "Jego kreatywność dała nam radość i daje ją też innym ludziom", dodają.

Chang Wan-ji i Hsu Sho-er są razem od 61 lat i przeżyli zarówno czasy represji, jak i stan wojenny. Poznali się, gdy Chang Wan-ji miał 21 lat, a małżeństwo zostało zaaranżowane przez rodzinę panny młodej. Para wyszła za mąż w 1959 roku i zostali rodzicami dwóch synów i dwóch córek, a ostatecznie dziadkami sześciorga wnucząt. Od 14 lat zarządzają pralnią Wansho.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)