Tak się kręci filmy na weselach! Ten przelot dronem to jedno ujęcie

Tak się kręci filmy na weselach! Ten przelot dronem to jedno ujęcie

Tak się kręci filmy na weselach! Ten przelot dronem to jedno ujęcie
Marcin Watemborski
09.06.2021 10:37, aktualizacja: 09.06.2021 13:48

Sezon ślubny się zaczyna, obostrzenia dotyczące pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 spadają, więc czas się wziąć za robotę. Każdy fotograf i filmowiec ślubny powinien zobaczyć ten genialny film. Zadowolenie klientów gwarantowane!

Mastershot to inaczej "kręcenie na jednym oddechu". Chodzi o nagranie materiału tak, by cały scenariusz został zrealizowany w jednym ujęciu, bez cięć. Wymaga to doskonałego warsztatu realizatorskiego i idealnego dogrania ekipy na planie filmowym.

Wyobraźcie sobie teraz, że przeniesiemy idealne nagranie do świata wesel, ślubów, gości i kolorowych dekoracji. W ten sposób znajdziemy się w miejscowości Gloucestershire w Wielkiej Brytanii. Jest to miejsce, które można wynająć na potrzeby organizacji przyjęcia ślubnego. Ostatnie udostępnione przez nich nagranie pokazuje doskonałe rzemiosło operatora drona.

Elmore Flies Again - First EVER #FPV Drone Wedding | Watch a Wedding in a Stately Home from 360°

W ostatnim czasie pokazywaliśmy wam dwa ciekawe mastershoty realizowane za pomocą drona. Pierwsze to nagranie w kręgielni autorstwa Jaya Christiensena, a drugie to prezentacja stadionu Etihad po wygranej Manchester City w Premier League w obiektywie Andy’ego Lawrence’a.

Drugi ze wspomnianych wyżej operatorów nagrał film na potrzeby Elmore Court (nazwa domu ślubnego). Właściciele miejsca postanowili w ten sposób uczcić powrót do biznesu po długim lockdownie spowodowanym pandemią COVID-19.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)