Wiemy, jak będzie wyglądał Nikon D850 - wyciekły zdjęcia produktowe

Wiemy, jak będzie wyglądał Nikon D850 - wyciekły zdjęcia produktowe

Wiemy, jak będzie wyglądał Nikon D850 - wyciekły zdjęcia produktowe
Źródło zdjęć: © Źródło Nikon Rumors
Marcin Falana
27.07.2017 09:41, aktualizacja: 27.07.2017 18:28

Nie trzeba było długo czekać na kolejną porcję przecieków na temat Nikona D850. Po oficjalnym filmiku promocyjnym przyszedł czas na pierwsze zdjęcia D850, które pojawiły się w sieci.

Serwis Nikon Rumors opublikował pierwsze zdjęcia Nikona D850. Według Nikon Rumors wiarygodność zdjęć podnosi kształt pryzmatu, który jest identyczny z tym zaprezentowanym na oficjalnym filmiku promocyjnym. Swoją drogą jest on zupełnie inny od D810 i wcześniejszych modeli lustrzanek Nikona. Z pewnością w wizjerze zobaczymy nowe oświetlanie funkcji i 100% krycie kadru.

Obraz

Zdjęcia D850 potwierdzają wcześniejsze informacje o nowej lustrzance Nikona. D850 będzie oferował odchylany ekran w stylu D500, poza tym z nowinek należy wspomnieć o podświetlanych przyciskach.

Obraz
© Żródło Nikon Rumors

Przeniesiono także przycisk ISO, który podobnie jak w D500 i D7500 będzie się znajdował teraz tuż przy spuście migawki. Testuję właśnie D7500, w którym zastosowano takie rozwiązanie i jako użytkownik wcześniejszych Nikonów nie jestem nim zachwycony, bo utrudnia dotychczas łatwą obsługę ISO Auto. D850, jak przystało na profesjonalną lustrzankę, będzie także oferował dodatkowy joystick (nawigator), co jest bardzo przydatnym rozwiązaniem.

Coming soon! Nikon D850: a universe of endless detail

Jak się można było tego spodziewać, aparat nie ma wbudowanej lampy błyskowej. Więcej nieoficjalnych informacji i specyfikacji znajdzie w poświęconym temu artykule. Miejmy nadzieję, że już wkrótce pojawi się oficjalna specyfikacja na temat D850 i poznamy więcej szczegółów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)