Zdjęcie dnia. Boże Narodzenie w Osijeku. Pluszowe misie przypominają o dystansie społecznym

Zdjęcie dnia. "Bożonarodzeniowa bajka w tramwaju w Osijeku"
Zdjęcie dnia. "Bożonarodzeniowa bajka w tramwaju w Osijeku"
Źródło zdjęć: © PAP, autor: Davor Javorovic/PIXSELL
Michał Skorupka

09.12.2020 19:21, aktual.: 26.07.2022 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Bożonarodzeniowa bajka w tramwaju w Osijeku" to tradycja, która od wielu lat rozwesela mieszkańców chorwackiego miasta w okresie przedświątecznym. W związku z pandemią koronawirusa, tegoroczne wydarzenie zostało udostępnione w sieci.

"Bożonarodzeniowa bajka w tramwaju" to jedna z ulubionych przedświątecznych tradycji mieszkańców chorwackiego Osijeku. Co roku w czasie adwentu mogą oni wsiąść do specjalnie udekorowanego tramwaju i odbyć podróż w towarzystwie pluszowych pasażerów.

Miejski Transport Pasażerski (Gradski Prijevoz Putnika) mimo pandemii koronawirusa nie zrezygnował z uwielbianej przez mieszkańców tradycji. Organizatorzy akcji poinformowali, że w tym roku pluszowe misie nie pełnią jednak wyłącznie roli dekoracyjnej, a przypominają także o zachowywaniu dystansu społecznego.

Pomysłodawcy świątecznego tramwaju zdecydowali, że w tym roku po raz pierwszy w historii udostępnią w sieci masę zdjęć i filmików, aby wszyscy bez wyjątku mogli wziąć udział w wyjątkowej, świątecznej podróży.

Organizatorzy akcji zapewniają, że tramwaj jest na bieżąco dezynfekowany. Przypominają, że podobnie jak w przypadku pozostałych środków transportu publicznego, pasażerowie muszą mieć założone maski.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także