Zdjęcie dnia. Giewont nocą. Internauci: aż chce się tam być

Zdjęcie dnia. Giewont nocą. Internauci: aż chce się tam być

Giewont nocą. Niezwykłe zdjęcia wykonane przez Andrzeja Śliwińskiego
Giewont nocą. Niezwykłe zdjęcia wykonane przez Andrzeja Śliwińskiego
Źródło zdjęć: © © Andrzej Śliwiński / [Facebook](https://www.facebook.com/photography.sliwinski/)
Michał Prokopowicz
13.01.2021 13:46, aktualizacja: 26.07.2022 14:35

Serwis "Tatromaniak" udostępnił nocne zdjęcia Giewontu widzianego z Sarniej Skały i Doliny Strążyskiej. Wyjątkowe fotografie wywołały niemały podziw wśród internautów. "Aż chce się tam być", "Słowa są zbędne" - komentowali na Facebooku.

O tym, że Tatry są nieprawdopodobnie piękne, wie każdy, kto choć raz w życiu miał okazję zobaczyć je na własne oczy. Niestety, obostrzenia i restrykcje związane z pandemią koronawirusa sprawiły, że większość z nas nie uda się w tym roku na urlop w góry, w związku z czym, nie będziemy mieli okazji podziwiać tych spektakularnych widoków. Całe szczęście z pomocą przychodzą fotografowie, którzy chętnie dzielą się nimi w sieci.

Jednym z nich jest pan Andrzej Śliwiński, którego najnowsze zdjęcia wypromował m.in. serwis "Tatromaniak". Wykonał on niezwykłe fotografie Giewontu widzianego z Sarniej Skały i Doliny Strążyskiej.

  • Wczorajszy Giewont z Sarniej Skały i z Doliny Strążyskiej. Dzięki inwersji nie zmarzliśmy do szpiku kości. Zakopane oświetla Giewont tak intensywnie rozproszonym przez smog i mgły światłem... Uwielbiam ten widok, tak ze trzy litry herbaty w termosie + pizza i można by do rana podziwiać - napisał na swoim profilu na Facebooku autor przepięknych zdjęć.

Pod fotografiami błyskawicznie pojawiło się wiele komentarzy. - Śliczne. Aż chce się tam być - napisała jedna z fanek serwisu "Tatromaniak". "Słowa są zbędne", "Moje marzenie być tam o takiej porze", "Przecudownie", "Piękny widok" - pisali pozostali.

Trzeba przyznać, że tak cudowne fotografie faktycznie sprawiają, że mamy ochotę chociaż na chwilę przenieść się do stolicy Tatr. Warto jednak pamiętać, że na planowanie urlopu w górach będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. W związku z pandemią koronawirusa, rząd podjął decyzję o przedłużeniu obostrzeń związanych z zamknięciem hoteli, obiektów noclegowych oraz stoków narciarskich do końca stycznia 2021 roku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)