40 warsztatów Olympusa czeka na Was na targach World Travel Show w Nadarzynie

40 warsztatów Olympusa czeka na Was na targach World Travel Show w Nadarzynie

40 warsztatów Olympusa czeka na Was na targach World Travel Show w Nadarzynie
Marcin Watemborski
12.10.2016 07:17, aktualizacja: 26.07.2022 18:49

World Travel Show zrzesza miłośników podróży bliskich i dalekich. Podczas wydarzenia dowiecie się nie tylko interesujących rzeczy na temat trendów w turystyce, ale również będziecie mieli okazję spotkania się ze uznanymi fotografami, między innymi Marcinem Dobasem i naszym blogerem Jakubem Kaźmierczykiem. A do tego po raz pierwszy w Polsce możecie sprawdzić możliwości, zobaczyć aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II i przetestować nowe obiektywy.

Od 14 października, w specjalnie przygotowanej dla Was strefie Olympus, o powierzchni 350 metrów kwadratowych, znajdziecie wypożyczalnię, strefę Tough!, salę konferencyjną, studio fotograficzne, pokój malowania światłem oraz miejsce spotkań z ambasadorami marki – Marcinem Dobasem, Wiktorem Zdrojewskim, Piotrem Stósem oraz Jakubem Kaźmierczykiem. W strefie motoryzacyjnej będzie czekał na was Tomasz Kulas oraz dowiecie się, jak fotografować samochód. Olympus przygotował dla was ponad 40 warsztatów.

Obraz

Pierwszym ambasadorem jest podróżnik oraz fotograf National Geographic – Marcin Dobas. Pracuje on jako ratownik górski oraz pilot wycieczek. Spędził wiele czasu w Nowej Zelandii, Norwegii, Tajlandii, Nepalu, Malezji, Szwecji, Finlandii, Maroko, Egipcie oraz Wielkiej Brytanii. Jego głównym zajęciem w odwiedzanych krajach było fotografowanie dzikiej przyrody oraz uwiecznianie krajobrazów tych miejsc.

Jakub Kaźmierczyk
Jakub Kaźmierczyk

Jakuba Kaźmierczyka zapewne dobrze znacie z Fotoblogia.pl. To nasz bloger, który od kilku lat przygotowuje dla was głównie poradniki fotograficzne, wideoporadniki z obróbki zdjęć oraz testy sprzętu. Ale Kuba to przede wszystkim fotograf, który specjalizuje się w fotografii kulinarnej oraz reklamowej i współpracuje z największymi markami przy sesjach ich produktów. Od niedawna, Jakub Kaźmierczyk jest także ambasadora marki Olympus. W Nadarzynie będzie odpowiedzialny za prowadzenie warsztatów oraz spotkań, więc na pewno nie znajdziecie czasu na nudę.

Piotr Stós jest hydrobiologiem, który od 30 lat jest związany z nurkowaniem. Ta pasja zaprowadziła go w takie miejsca, jak: Malediwy, Karaiby, Mauritius, Galapagos, Indonezja, Mikronezja, Malezja, Tajlandia, Egipt, Rosja, Hiszpania, Włochy oraz Chorwacja. Fotografia podwodna to zdecydowanie jego najsilniejsza strona. Zawodowo Piotr jest instruktorem nurkowania oraz współwłaścicielem baz nurkowych Nautica Safari.

Obraz

Na terenie targów odbędą się 3 spacery fotograficzne, 3 konkursy oraz wystawa zdjęć ambasadorów. Na stoisku Olympusa znajdą się również 2 samochody marki Volvo, na których Maciej Polak stworzy prawdziwe dzieło sztuki. A wisienką na torcie niech będzie możliwość zobaczenia, po raz pierwszy w Polsce, najnowszego bezlusterkowca Olympus OM-D E-M1 Mark II.

  • [b]Data i miejsce[/b]

14-16 października 2016 r.PTAK WARSAWA EXPOal. Katowicka 62,05-830 Nadarzyn

  • [b]Rejestracja[/b]
Udział w targach WORLD TRAVEL SHOW wymaga rejestracji na [url=http://www.worldtravelshow.pl]worldtravelshow.pl[/url].

Więcej informacji znajdziecie na stronie Olympus.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)