Dwa podobne psy spotkały się na spacerze. Ich reakcja zaskoczyła właścicieli

Dwa podobne psy spotkały się na spacerze. Ich reakcja zaskoczyła właścicieli

Spotkanie dwóch piesków
Spotkanie dwóch piesków
Źródło zdjęć: © Susan Killip via Dobre Wiadomości
Karolina Kowasz
26.10.2021 07:11, aktualizacja: 26.07.2022 14:20

Nie tylko ludziom zdarzają się przypadkowe spotkania, które okazują się być wyjątkowo szczęśliwe. W przypadku dwóch czworonogów i ich właścicieli doszło do właśnie takiego wydarzenia.

Jak donosi serwis Dobre Wiadomości, David Kidd na spacerze ze swoim rocznym szczeniakiem Monty miał okazję trafić na osobę z niemalże identycznym pieskiem. Zaraz po zauważeniu się, zwierzęta wpadły na siebie, po czym czule się witały i przytulały. Wyglądało to tak, jakby psy miały już okazję się poznać, szczególnie, że nie chciały w żaden sposób się od siebie oderwać.

Zainteresowani właściciele czworonogów, w trakcie rozmowy o swoich pupilach, mogli się przekonać, że tak faktycznie jest. Psy okazały się być rodzeństwem z tego samego miotu. Od momentu, kiedy zostały przygarnięte przez swoich nowych właścicieli, nie miały okazji się spotkać i zobaczyć. Nie dziwi więc ich żywiołowa reakcja, kiedy tylko na siebie wpadły.

Rodzeństwo
Rodzeństwo© Susan Killip via Dobre Wiadomości

Właściciele, jak sami zwrócili uwagę, nie mieli wcześniej okazji spotkać się ze względu na dzielącą ich odległość. David oraz Susan, właścicielka Rosie, dzieli odległość jednej miejscowości. Kobieta przyznała, że bardzo rzadko przyjeżdża do sąsiedniego miasta. Jednak żywiołowa reakcja jej suczki zachęca ją do kolejnego spotkania się z Davidem oraz Montym.

Tego rodzaju historia powinna być inspiracją dla wszystkich fotografów, którzy poszukują tematów do zdjęć, na których widać emocje i uczucia. Nie tylko ludzie cechują się zdolnością odczuwania, a uwieczniona na zdjęciu radość dwóch piesków, na widok rodzeństwa, na pewno wzruszy każdego.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)