Fotografie zwierząt, które utknęły w nietypowych miejscach. Patrząc na nie uśmiejesz się do łez

Shiba Inu w żywopłocie
Shiba Inu w żywopłocie
Źródło zdjęć: © Yamamochi223 via Twitter
Karolina Kowasz

17.10.2021 12:26, aktual.: 26.07.2022 14:20

Uchwycenie dobrego zdjęcia potrafi zająć całe godziny. W przypadku poniższych fotografii wystarczyła jednak chwila oraz zbyt pomysłowy model, którego zaskoczyła sytuacja. Mowa tutaj oczywiście o zwierzętach, które często są wyjątkowo fotogeniczne. Szczególnie, gdy zaskoczy je ich własne zachowanie.

Jak pokazują przykłady umieszczane na Instagramie, zwierzęta bardzo często nie doceniają swoich proporcji, co skutkuje poważnymi pułapkami. Z tego powodu bardzo często naszym domowym pupilom zdarza się utknąć w najbardziej nietypowych miejscach. Oraz w specyficznych pozycjach. To zaś jest gotowym przepisem na zdjęcie, które wywoła uśmiech na każdej twarzy.

Absolutnymi mistrzami Instagrama, gdy chodzi o utknięcie w dziwnych miejscach, są koty. Niech rzuci kamieniem ten właściciel kota, któremu nigdy nie zdarzyło się znaleźć swojego zwierzęcia w dziwnej pozycji i nietypowym miejscu. Spacery po krawędzi drzwi, wejście do zawieszonej siatki z zakupami i inne tego rodzaju pomysły zdarzają się kotom bardzo często.

Fotografie naszych pupuli wyraźnie udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Nawet najbardziej absurdalne pomysły potrafią wydawać się im sprytnymi rozwiązaniami. Nieważne, czy mowa o szopie, który utknął w automacie, czy psie zaplątanym w sweter właścicielki. Każde z tych zdjęć powinno być sygnałem dla nas, by mieć aparat zawsze pod ręką. Okazja do zrobienia ciekawego zdjęcia może zdarzyć się w dowolnym momencie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)