Kalendarz Pirelli 2019 - autorem zdjęć jest Albert Watson

Kalendarz Pirelli 2019 - autorem zdjęć jest Albert Watson

Kalendarz Pirelli 2019 - autorem zdjęć jest Albert Watson
Źródło zdjęć: © © Albert Watson / [Instagram](https://www.instagram.com/albertwatsonphotography/)
Marcin Watemborski
11.06.2018 08:33, aktualizacja: 26.07.2022 18:00

Albert Watson to jeden z najlepszych portrecistów na świecie. Jego twórczość zaszczyci kolejną edycję Kalendarza Pirelli. Czy tym razem tematem również będą kobiety i ich naturalne piękno?

Firma Pirelli od wielu lat wydaje kalendarz dla swoich najważniejszych współpracowników. Jego ilość jest bardzo ograniczona. Do realizacji zdjęć są zapraszani najlepsi fotografowie na świecie, w tym: Annie Leibovitz, Tim Walker czy Peter Lindbergh. Najnowszą edycją zajmie się Albert Watson – uznany fotograf portretowy z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży.

TheCal 2019 - Intervista Albert Watson Teaser

W portfolio Alberta Watsona znajduje się wiele znanych osób, jak: Steve Jobs, Albert Hitchcook, Michael Jackson, 50Cent, Andy Warhol, Frank Zappa, David Bowie, Marilyn Manson i wielu, wielu innych. Oprócz tego, ten fotograf ma na swoim koncie ponad 100 okładek dla Vogue, 40 okładek dla Rolling Stones i wiele kampanii reklamowych dla znanych marek.

Jedyne, co wiemy na temat The Cal 2019 to to, że zdjęcia były realizowane od Miami do Nowego Jorku i odbyły się w kwietniu 2018 roku. Styl Alberta Watsona jest bardzo elegencki – nie ma w nim ani odrobiny kiczu – to mistrzostwo od względem estetycznym oraz technicznym. Możemy się spodziewać na pewno doskonałych portretów, na które czekamy z niecierpliwością.

Kalendarz pojawi się w listopadzie 2018 roku, a do Polski trafi zaledwie kilka sztuk. Więcej informacji znajdziecie na stronie Pirelli.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)