Odgrywała scenę z Titanica. Dostała dożywotni zakaz wejścia na pokład

Odgrywała scenę z Titanica. Dostała dożywotni zakaz wejścia na pokład
Źródło zdjęć: © © Peter Blosic
Justyna Kocur-Czarny

21.10.2019 09:22, aktual.: 26.07.2022 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pasażerka statku wycieczkowego ryzykowała życie, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcie. Organizatorzy rejsu postanowili zdecydowanie ukrócić modę na takie zachowania.

Peter Blosic, pasażer statku linii Royal Carribean, zauważył kobietę, która przeszła przez barierkę z balkonu swojego pokoju. Trzymała się rękami nad głową. Niepewny, co do jej zamiarów, niezwłocznie powiadomił obsługę statku. Do zdarzenia doszło na wodach Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu Haiti.

Okazało się, że kobieta pozowała w niebieskim kostiumie kąpielowym do zdjęcia. Kreatywność nie została doceniona przez obsługę statku, która wysadziła pasażerkę na najbliższym postoju w Falmouth na Jamajce. Ponadto kobieta i jej towarzysz mają dożywotni zakaz podróżowania wszystkimi statkami linii Royal Carribean.

W oświadczeniu dla CNN przedstawiciel linii statków wycieczkowej potwierdził, że opisany incydent miał miejsce.

„Wcześniej w tym tygodniu w Allure of the Seas (nazwa statku - przyp. red.) zauważono lekkomyślnie i niebezpiecznie pozującą do zdjęcia pasażerkę. Stała na balustradzie balkonu kabiny, a jej towarzysz wykonywał zdjęcie. Powiadomiona o tym załoga wysadziła gości w Falmouth na Jamajce. W swojego wyniku zachowania ci pasażerowie mają dożywotni zakaz żeglugi z Royal Caribbean. ”

Nie tylko zdrowy rozsądek, ale również regulamin rejsu zabrania "siadania, stawania, leżenia lub wspinania się na wszelkie wewnętrzne lub zewnętrzne poręcze i bariery ochronne" dla bezpieczeństwa gości. Śmierć spowodowana chęcią zrobienia oryginalnego zdjęcia w ostatnich latach zbiera spore żniwo. Niedawno pisaliśmy o tragedii w Indiach, wcześniej o jogince, która wypadła z balkonu(cudem przeżyła). Nagłaśniamy podobne zdarzenia i apelujemy o rozsądek. Żadna ilość polubień na Instagramie nie wróci zdrowia i życia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)