Black Friday 2018: Canon, Fujifilm, Tokina, Sigma, Sony, Olympus

Black Friday 2018: Canon, Fujifilm, Tokina, Sigma, Sony, Olympus
Redakcja Fotoblogia.pl

23.11.2018 13:54, aktual.: 26.07.2022 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Black Friday właśnie trwa. Oto, co możecie kupić taniej. Zebraliśmy dla was oferty kilku producentów.

CANON

Canon organizuje liczne przeceny z okazji ”Black Friday”. Do 26.11.2018 będziecie mogli kupić korpusy Canon EOS 1300D oraz EOS 750D dużo taniej. Canon EOS 6D będzie kosztował 4299 złotych. Bezlusterkowiec Canon EOS M5 też jest przeceniony. W promocji znajdziecie również drukarki Zoemini oraz aparaty kompaktowe – G1 X Mark II, G7 X Mark II, G9 X Mark II oraz SX730 HS.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

FUJIFILM

W dniach 23-27 listopada 2018 trwa promocja ”Black Friday”. Za wybrane produkty Fujifilm zwraca podwójną kwotę w stosunku do regularnej akcji CASHBACK. Aby otrzymać podwójny zwrot gotówki, należy w dniach 23-27.11.2018 w jednym ze sklepów partnerskich kupić objętym promocją produkt, a następnie po 30 dniach od daty dokonania zakupu zarejestrować go w internecie.

W dniach 23-27.11 trwa także promocja na obiektywy Fujinon XF. Oferta dostępna tylko u Rekomendowanych Partnerów Fujifilm. Jedna osoba (lub firma) może skorzystać tylko raz z promocji, zakupy są ewidencjonowane. Oferta dotyczy zakupu tylko dwóch (nie więcej) obiektywów, a w przypadku zakupu dwóch różnych obiektywów, sklep udzieli rabatu na ten obiektyw, na który rabat jest niższy; nie ma to znaczenia w przypadku dwóch takich samych obiektywów. Zniżka udzielana jest w momencie dokonywania zakupu; nie jest to promocja typu cashback.

Podsumowując, w przypadku zakupu sprzętu objętego cashbackiem, klient zgłasza go zgodnie z zasadami, a dodatkowo w momencie zakupu dwóch obiektywów dostaje rabat na jeden obiektyw; promocje cashback i rabatowa na drugi obiektyw łączą się.

Spis produktów objętych promocją znajdziecie na stronie internetowej.

TOKINA

W obniżonych cenach można kupić najbardziej popularne modele:

Promocja obowiązywać będzie od piątku 23 listopada do poniedziałku 26 listopada włącznie, w wybranych sklepach partnerskich. Więcej informacji na temat obiektywów Tokina można znaleźć na stronie internetowej tokinalens.pl.

SIGMA

W dniach 23.11-26.11.2018 kupicie obiektywy Sigma z serii Art, Sport i Contemporary nawet do 1200 złotych taniej. Dodatkową korzyścią jest bezpłatne wydłużenie gwarancji do 5 lat.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

SONY

Do 23 listopada lub do wyczerpania zapasów możecie kupić produkty Sony o 30 proc. taniej. Dodatkowo możecie liczyć na atrakcyjny rabat, 5-letnią gwarancję gratis lub zwrot kosztów nawet do 5 tysięcy dzięki promocji Cashback. Przecenione zostały pełnoklatkowe bezlusterkowce Sony A7 II oraz A7R II. Oferty mogą różnic się zależnie od sklepu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

OLYMPUS

”Black Friday” potrwa aż 2 tygodnie. Kończy się 30.11. W ramach promocji kupicie sprzęt w podwójnej promocji cashback. Możecie odzyskać nawet do 1800 złotych. W promocji są takie aparaty jak Olympus OM-D E M1 Mark II, E-M5 Mark II czy E-M10 Mark III.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)