Zdjęcie ślubne na tle pożaru podbija internet. Jest mistrzowskie!

Zdjęcie ślubne na tle pożaru podbija internet. Jest mistrzowskie!

Zdjęcie ślubne na tle pożaru podbija internet. Jest mistrzowskie!
Źródło zdjęć: © © Megan Allen / [Instagram](https://www.instagram.com/studio22photography/)
Monika Homan
03.07.2018 10:31, aktualizacja: 03.07.2018 12:31

Nie wiecie, jak wykonać oryginalne zdjęcia ślubne? Wystarczy korzystać z nadarzających się okazji. Megan Allen skorzystała, a jej zdjęcie stało się hitem internetu.

Znalezienie oryginalnego tła dla fotografii ślubnej graniczy z cudem. Przeglądając zdjęcia można odnieść wrażenie, że wszystko już było. Ślubniaki ze zwierzętami? Były. W górach, albo pod wodą? Były. Zdjęcia na tle wybuchającego wulkanu? Były. To może ze śmigłowcem w tle? Też były.

Dziś internet szaleje na punkcie zdjęcia ślubnego wykonanego na tle płonącego budynku. I chociaż sesja na tle pożaru już miała miejsce, nie jest ona tak efektowna, jak to zdjęcie.

Wykonała je fotografka ślubna, Megan Allen. Wraz z nowożeńcami - Dillonem i Corrie Jamesonami - urwali się z wesela, kiedy w pobliżu wybuchł pożar jednego z opuszczonych budynków. Para wraz z fotografką wspięła się na nasyp kolejowy i podeszła do płonącego budynku tak blisko, jak tylko się dało.

To naprawdę nieustraszona para. Uwielbiam ich, bo byli gotowi pójść ze mną i wybrudzić się, żeby zrobić kilka niezapomnianych ujęć. Jestem wdzięczna za zaufanie.

Allen doskonale wykorzystała nadarzającą się okazję, a to jedna z podstawowych cech dobrego fotografa ślubnego.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)