Mikołajkowe otwarte warsztaty Quadralite

Mikołajkowe otwarte warsztaty Quadralite

Mikołajkowe otwarte warsztaty Quadralite
Marcin Falana
29.11.2017 11:14, aktualizacja: 26.07.2022 18:14

Jeżeli chcecie zając się poważniej fotografią studyjną, to warto odwiedzić mikołajkowe otwarte warsztaty Quadralite, na których dowiecie się jak przygotować profesjonalną sesję fotograficzną.

Quadralite wraz ze sklepem foto-tip.pl zapraszają na otwarte warsztaty fotografii studyjnej, 
które odbędą się w krakowskim studiu, przy ul. Bonarka 11, 9 grudnia od godz. 10.00. Równocześnie tego samo dnia i pod tym samym adresem foto-tip.pl zaprasza na dzień otwarty, w ramach którego będziecie mogli skorzystać z rabatów na zakup sprzętu Quadralite. Sklep będzie tego dnia czynny w godzinach 10:00 – 16:00.

Obraz

Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będzie 150 m2 powierzchni wypełnionej sprzętem Quadralite. Dowiecie się jak przygotować się na sesję, czego potrzebujecie do tego, żeby założyć własne domowe studio, a także jak szybko i sprawnie rozpocząć przygodę z fotografią.

Organizatorzy omówią także to, jak przygotować się do zdjęć, skąd czerpać pomysły na sesję, jak wybierać modelki, jak współpracować z wizażystą, fryzjerem, itd. Pojawią się także tematy związane ze światłem oraz jak je odpowiednio modelować.

Obraz

Uczestnicy będą mogli skorzystać z pełnej gamy lamp studyjnych Pulse Pro X a także Pulse, Move i Up! oraz VideoLED. Oprócz nich zostanie zaprezentowane oświetlenie mobilne, w skład którego wchodzą takie produkty jak: Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL, RX400 Ringflash, Stroboss 60 i Stroboss 36.

Warto też wspomnieć o najnowszym hicie Quadralite, czyli bezprzewodowej lampie błyskowej Quadralite A1, która miała premierę na początku listopada. Można będzie ją sprawdzić zarówno w roli lampy bezprzewodowej do smartfonów jak i poręcznego sterownika do zarządzania oświetleniem w profesjonalnym studiu. Poza lampami będzie także okazja do sprawdzenia sterowników radiowych, modyfikatorów światła, statywów i innych akcesoriów, które są przydatne zarówno do pracy w studiu jak i poza nim.

[b]Lista zagadnień poruszanych na warsztatach:[/b]

  • Jak szybko i sprawnie rozpocząć pracę w studiu?
  • Zakładamy studio w domu czyli co kupić na początek?
  • Jak przygotować się do zdjęć?
  • Jak modelować światło?
  • Jak pracować z jednym źródłem światła?
  • Jak pracować z wieloma źródłami światła?
  • Jak wyselekcjonować zdjęcia, obrobić i przygotować je do publikacji?

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma od upominek - bon rabatowy do wykorzystania w sklepie foto-tip.pl. Uprawnia on do zniżki na zakupy produktów Quadralite, który może być wykorzystany do końca bieżącego roku. Warsztatowicze będą też mogli wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami. Sklep będzie tego dnia czynny w godzinach 10:00 – 16:00.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale z racji ograniczonej liczby miejsc należy zgłosić swój udział na adres mailowy: a.stypa@quadralite.eu. Więcej informacji znajdziecie na stronie quadralite.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)