Przerażające stwory z otchłani. Rosyjski rybak zadziwia swoimi odkryciami

Przerażające stwory z otchłani. Rosyjski rybak zadziwia swoimi odkryciami

Przerażające stwory z otchłani. Rosyjski rybak zadziwia swoimi odkryciami
Źródło zdjęć: © © Roman Fedorcow / [Instagram](https://www.instagram.com/rfedortsov_official_account/)
Marcin Watemborski
17.01.2022 09:04, aktualizacja: 26.07.2022 13:50

Roman Fedorcow jest rybakiem, którzy chyba już przywykł do widoku niezwykłych zwierząt. Niejednokrotnie w ciemnej toni morskich głębin kryją się stworzenia, o których nie śniliśmy w najgorszych koszmarach. Rybak pokazuje to, co zaplątało się w jego sieci. To materiał dla widzów o mocnych nerwach.

Ponad 80 proc. oceanów na Ziemi pozostaje niezbadane. Mimo tego, że dysponujemy już bardzo zaawansowaną technologią, obszar do odkrycia jest ogromny. Życie tlące się na dnie morskich toni pozostaje dla ludzi wielką niewiadomą. Są jednak miłośnicy głębin jak Roman Fedorcow, o którym pisaliśmy już w przeszłości.

Rosyjski rybak na co dzień spędza czas na łodziach i ciężko pracuje. Jedną z form rozrywki, które sobie upodobał, jest fotografowanie przedziwnych zwierząt, które zaplączą się w sieci. Przeważnie są to intrygujące stworzenia pochodzące z niemal samego dna wód, po których obecnie pływa Roman. Wyglądają jednak jak potwory z zakątków sennych koszmarów i dawnych legend.

Patrząc na zdjęcia Fedorcowa przestają dziwić stare podania o Krakenie czy innych przerażających istotach, które żyją w odmętach oceanów. Mimo tego, że te prezentowane przez rybaka są przeważnie dość małe, nietrudno puścić wodze fantazji i wyobrazić je sobie w wydaniu XXL. W końcu głębiny wód to wielka niewiadoma. Naukowcy co chwilę poznają nowe gatunki ryb, meduz, skorupiaków czy ukwiałów.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie, lecz pamiętajcie – wchodzicie tam na swoją odpowiedzialność.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)