Yongnuo prezentuje zestaw konwerterów do fotografii mobilnej w przystępnej cenie

Yongnuo prezentuje zestaw konwerterów do fotografii mobilnej w przystępnej cenie

Yongnuo prezentuje zestaw konwerterów do fotografii mobilnej w przystępnej cenie
Marcin Falana
29.12.2016 13:29, aktualizacja: 29.12.2016 17:37

Do dyspozycji będziemy mieli przejściówkę tele, szeroki kąt oraz makro. Nowością jest filtr polaryzacyjny.

Yongnuo to producent lamp reporterskich i innych akcesoriów fotograficznych, a w ostatnim czasie także jasnych obiektywów, które są często klonami konstrukcji systemowych. Chińczycy rozszerzają swoją działalność o przystępne cenowo konwertery do fotografii mobilnej.

Obraz

Yongnuo zamierza wprowadzić trzy najbardziej uniwersalne i jednocześnie dające dużą różnorodność konwertery. Do dyspozycji fotografów mobilnych będą teleobiektyw 2x, szeroki kąt 0,65 oraz konwerter makro. Poza tym dostępny będzie filtr polaryzacyjny, który jest czymś nowym w zestawie do fotografii mobilnej. Producent twierdzi, że jego zastosowanie zwiększa kontrast i nasycenie kolorów. Ciekawe czy sprawdza się w fotografii krajobrazu.

Obiektywy są mocowane do aluminiowej ramki, którą zakładamy na iPhone-a 6 6s lub 6 Plus. Nie jest to może tak estetyczne rozwiązanie jak Zeiss ExoLens, ale cena czyni cuda - za nieco ponad 50 dolarów dostajemy ciekawy produkt. Jeżeli optycznie nie będzie katastrofy, to może pozwalać na kreatywne fotografowanie smartfonem.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)