Zamień swojego Olympusa w kamerkę internetową. Nowe oprogramowanie wyszło

Zamień swojego Olympusa w kamerkę internetową. Nowe oprogramowanie wyszło
Marcin Watemborski

03.07.2020 07:52, aktual.: 26.07.2022 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli martwiliście się o markę Olympus po przejęciu jej przez JIP, niepotrzebnie. Właśnie pokazało się oprogramowanie OM-D Webcam, dzięki któremu wykorzystanie wasze bezlusterkowce do wideokonferencji i transmisji na żywo.

Trend wydawania oprogramowania, które pozwala wykorzystać aparaty jako kamerki internetowe jest ostatnio wyjątkowo gorący. Swoje programy pokazał Canon oraz Fujifilm. Sony i Panasonic pokazały aparaty z takimi opcjami wgranymi natywnie. Niedawno sprzedany Olympus postanowił dać swoim użytkownikom nową opcję.

OM-D Webcam Beta to oprogramowanie przeznaczone dla systemu Windows, które umożliwi wykorzystanie bezlusterkowców OM-D do strumieniowania (streamingu) treści na żywo, jak również do swobodnego prowadzenia wideorozmów. Wystarczy jedynie podłączyć aparat kablem USB do komputera. Obecnie aplikacja wspiera następujące aparatu:

Olympus OM-D Webcam Software Beta with Lewis Speight

Oprogramowanie jest w pełni bezpłatne i współpracuje bez problemu z komunikatorami takimi jak Zoom czy Skype. Możecie je pobrać ze strony producenta.

Jeśli interesujesz się wystrojem wnętrz, prosimy - wypełnij tę ankietę. Dzięki za pomoc!
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)