Fotoreporterzy z całej Polski opowiedzieli nam, jak fotografowali The World Games 2017
Grzędziński, Sadowski, Łączny, Klimaszewski, Ulatowski i Dorożański – sześciu facetów fotografowało tegoroczne The World Games we Wrocławiu. Pracowali od rana do wieczora, mieszkali w studiu fotograficznym i przywieźli świetne zdjęcia. Nam opowiedzieli, co jest najważniejsze przy fotografowaniu tak dużej imprezy i jak sobie tam radzić. A na koniec każdy przygotował rady specjalnie dla was.
Marcin Watemborski